Sitesponsors:
Apycom jQuery Menus


Wedstrijd-programma

Zaalcompetitie
Veldcompetitie
Mutaties
Bekerwedstrijden
Oefenwedstrijden
Vervallen
Datum  Wednr  Tijd  Team  Thuis  Uit  Plaats  Scheidrechter  Mentor/
Tijdwaarnemer 
23 sep.  7779  12.35  D1  Avanti D1    R.H.V. D1  Drunen (Duinzicht/de Schakel)     
24 sep.  7761  11.00  E2  R.H.V. E2    Avanti E1  Rijen (De Vijf Eiken)  Jesper van Zijderveld en Teun Baeten   
24 sep.  7856  11.55  E1  R.H.V. E1    White Demons E1  Rijen (De Vijf Eiken)  Tycho Kimenai en Tijn van Lisdonk   
24 sep.  7851  12.15  F1  Tachos F1    R.H.V. F1  Waalwijk (de Slagen)     
24 sep.  7770  12.50  D2  R.H.V. D2    H.V.M. D2  Rijen (De Vijf Eiken)  Lonneke Welings en Milou van Loon   
24 sep.  7844  13.05  DS2  Dongen DS1    R.H.V. DS1  Dongen (het Theehuis)     
24 sep.  7784  13.35  DC1  R.H.V. DC1    G.H.V. DC1  Rijen (De Vijf Eiken)  Ilvy van Loon en Lisa Verweij   
24 sep.  7881  14.35  DA1  R.H.V. DA1    E.M.M. DA1  Rijen (De Vijf Eiken)     
24 sep.  7786  14.45  DB1  Witte Ster DB1    R.H.V. DB1  Waspik (Veld)     
30 sep.    11.20  D2  White Demons D2    R.H.V. D2  Berkel-Enschot (het Ruiven)     
30 sep.    13.25  E2  White Demons E1    R.H.V. E2  Berkel-Enschot (het Ruiven)     
30 sep.  917  19.45  DS1  R.H.V. DS1    Foreholte DS2  Rijen (Tropical)  Kitty Clerx en Marga Hessing   
1 okt.    10.00  F1  R.H.V. F1    Internos F2  Rijen (Tropical)     
1 okt.    10.55  DC1  Heerle DC1    R.H.V. DC1  Heerle (de Omganck)     
1 okt.    11.00  D1  R.H.V. D1    White Demons D3  Rijen (Tropical)  Fenne Wouters en Nikki Rennen   
1 okt.    11.45  HB1  R.H.V. HB1    Handbal Someren HB1  Rijen (Tropical)  Ilja v.d. Avoird   
1 okt.    12.00  E3  O.H.C.01 E1    R.H.V. E3  Oosterhout (Oosterheide)     
1 okt.    12.45  DA1  R.H.V. DA1    Groesbeeks Glorie DA1  Rijen (Tropical)  Sabine Broer en Rinske Vermeeren  Natalie Hansort 
1 okt.  6817  13.55  DS2  R.H.V. DS2    Groene Ster DS1  Rijen (Tropical)     
7 okt.  7387  19.20  DS2  White Demons DS1    R.H.V. DS2  Berkel-Enschot (het Ruiven)     
7 okt.  1150  20.30  DS1  H.M.C./H.V.M. DS1    R.H.V. DS1  Raamsdonksveer (Dongemond)     
7 okt.    20.45  DA1  DOS80/Olympia89 DA2    R.H.V. DA1  Heesch (het Vijfeiken)     
8 okt.    11.00  E3  R.H.V. E3    Witte Ster E1  Rijen (Tropical)     
8 okt.    11.55  E2  R.H.V. E2    Avanti E1  Rijen (Tropical)     
8 okt.    12.40  DB1  Delta Sport DB1    R.H.V. DB1  Zierikzee (Laco Sportcentrum Schouwen-Duiveland)     
8 okt.    12.50  E1  R.H.V. E1    Taxandria E1  Rijen (Tropical)     
8 okt.    13.45  D2  R.H.V. D2    Avanti D1  Rijen (Tropical)  Annemarie Bal en Ilvy van loon   
8 okt.    14.30  DC1  R.H.V. DC1    G.H.V. DC1  Rijen (Tropical)  Meggie Vergouwen   
12 okt.  9815  20.30  DS1  HV Quintus DS3    R.H.V. DS1  Kwintsheul (Eekhout Hal)     
14 okt.    10.55  E3  Orion R. E1    R.H.V. E3  Rucphen (de Vijfsprong)     
14 okt.  7635  19.15  DS2  R.H.V. DS2    RED-Rag/Tachos DS2  Rijen (Tropical)     
15 okt.    10.00  F1  R.H.V. F1    Tachos F1  Rijen (Tropical)     
15 okt.    10.50  E2  H.V.M. E1    R.H.V. E2  Made (Amerhal)     
15 okt.    10.55  D2  Heerle D1    R.H.V. D2  Heerle (de Omganck)     
15 okt.    11.00  D1  R.H.V. D1    G.H.V. D2  Rijen (Tropical)  Nikki Rennen en Isabel Seelt   
15 okt.    11.20  E1  United Breda E1    R.H.V. E1  Breda (Haagse Beemden)     
15 okt.    11.45  DB1  R.H.V. DB1    Elshout DB1  Rijen (Tropical)  Jade van Dongen en Ilvy van loon   
15 okt.    12.45  HB1  R.H.V. HB1    Niobe HB1  Rijen (Tropical)  Suzanne Montfoort   
15 okt.    12.50  DC1  Novitas DC1    R.H.V. DC1  Kloosterzande (Hontenissehal)     
15 okt.    13.45  DA1  R.H.V. DA1    Groene Ster DA1  Rijen (Tropical)  Mellin Rombouts en Lieke Wouters  Kiki Kamp 
15 okt.  906  15.10  DS1  R.H.V. DS1    WPK/Westlandia DS2  Rijen (Tropical)     
28 okt.  252  19.00  DS1  Internos DS1    R.H.V. DS1  Etten-Leur (Munnikenheide College)     
29 okt.    10.00  D1  Heerle D2    R.H.V. D1  Heerle (de Omganck)     
29 okt.    10.00  DB1  Roef DB1    R.H.V. DB1  Moergestel (Stokeind)     
29 okt.    11.00  HB1  KPJD HB1    R.H.V. HB1  Beek en donk (den Ekker)     
29 okt.    11.00  E1  R.H.V. E1    Heerle E1  Rijen (Tropical)  Jelke Donkers en Annemarie Bal   
29 okt.    11.55  E2  R.H.V. E2    Desk E1  Rijen (Tropical)  Ilvy van Loon en Lisa Verweij   
29 okt.    12.10  F1  H.M.C. F1    R.H.V.F1  Raamsdonksveer (Dongemond)     
29 okt.    12.50  E3  R.H.V. E3    United Breda E2  Rijen (Tropical)  Lonneke Welings en Milou van Loon   
29 okt.    13.45  D2  R.H.V. D2    Desk D1  Rijen (Tropical)  Natalie Hanshort   
29 okt.    14.30  DC1  R.H.V. DC1    Dongen DC1  Rijen (Tropical)  Evi Hazebroek   
4 nov.  754  19.15  DS1  R.H.V. DS1    Heerle DS1  Rijen (Tropical)     
4 nov.  6033  20.25  DS2  R.H.V. DS2    Mixed-Up DS1  Rijen (Tropical)     
5 nov.    10.00  F1  R.H.V. F1    Avanti F1  Rijen (Tropical)     
5 nov.    11.00  E2  R.H.V. E2    G.H.V. E1  Rijen (Tropical)  Tijn van lisdonk en Nik Cools   
5 nov.    11.55  D1  R.H.V. D1    Novitas D2  Rijen (Tropical)  Sabine Kennis   
5 nov.    12.10  DC1  Internos DC2    R.H.V. DC1  Etten-Leur (Munnikenheide College)     
5 nov.    12.40  DB1  R.H.V. DB1    Mixed-Up DB1  Rijen (Tropical)  Karlijn Leenaars   
5 nov.    13.40  HB1  R.H.V. HB1    Apollo HB1  Rijen (Tropical)  Caroline van Heijst   
5 nov.    14.40  DA1  R.H.V. DA1    Bouwcenter Centen HVw DA1  Rijen (Tropical)  Jeske Peerden en Janneke Oprins  Karlijn Leenaars 
11 nov.    11.00  E1  R.H.V. E1    Dongen E1  Gilze (Achter de Tuintjes)  Tycho Kimenai en Brent van Denderen   
11 nov.    11.55  D1  R.H.V. D1    O.H.C.01 D1  Gilze (Achter de Tuintjes)  Meggie Vergouwen   
11 nov.    12.40  D2  R.H.V. D2    H.M.C. D2  Gilze (Achter de Tuintjes)  Jesper van Zijderveld en Teun Baeten   
11 nov.    13.25  DC1  R.H.V. DC1    Groene Ster DC2  Gilze (Achter de Tuintjes)  Marlou Timmermans   
12 nov.    10.00  E3  Novitas E1    R.H.V. E3  Kloosterzande (Hontenissehal)     
12 nov.  1779  10.10  F1  O.H.C. 01 F1    RHV F1  Oosterhout (Oosterheidehal)     
12 nov.    11.35  DA1  Taxandria DA1    R.H.V. DA1  Oisterwijk (de Leye)     
12 nov.  1328  12.55  DS1  V.H.C. DS1    R.H.V. DS1  Valkenswaard (Amundsenhal)     
12 nov.    14.00  DB1  Schoten DB1    R.H.V. DB1  Schoten (B) (Vordensteyn (B))     
12 nov.  6477  14.40  DS2  H.M.C. DS2    R.H.V. DS2  Raamsdonksveer (Dongemond)     
12 nov.    9.45  E2  Taxandria E2    R.H.V. E2  Oisterwijk (de Leye)     
18 nov.  669  19.15  DS1  R.H.V. DS1    WHC(Den Haag) DS1  Rijen (Tropical)     
18 nov.    9.55  D2  Elshout D1    R.H.V. D2  Drunen (Dillenburcht)     
19 nov.    10.00  F1  Witte Ster F1    R.H.V. F1  Waspik (Waspik)     
19 nov.    10.00  E3  R.H.V. E3    Internos E2  Rijen (Tropical)  Pleun van Leijsen en Demi Maas   
19 nov.    10.55  E2  R.H.V. E2    Tachos E2  Rijen (Tropical)  Merle Doornbos en Kyra Geleins   
19 nov.    11.50  HB1  R.H.V. HB1    Achilles 95 HB1  Rijen (Tropical)  Ilja v.d. Avoird   
19 nov.    12.50  DB1  R.H.V. DB1    Heerle DB1  Rijen (Tropical)  Nadia v.d. Avoird   
19 nov.    12.50  D1  Orion Z D1    R.H.V. D1  Heinkenszand (de Stenge)     
19 nov.    13.50  DA1  R.H.V. DA1    Achilles 95 DA1  Rijen (Tropical)  Sabine Broer en Rinske Vermeeren   
19 nov.  4072  15.00  DS2  R.H.V. DS2    Witte Ster/Tachos DS2  Rijen (Tropical)     
19 nov.    15.20  E1  Tachos E1    R.H.V. E1  Waalwijk (de Zeine)     
25 nov.    10.35  D1  White Demons D3    R.H.V. D1  Berkel-Enschot (het Ruiven)     
25 nov.  6406  20.15  DS2  Internos DS2    R.H.V. DS2  Etten-Leur (Munnikenheide College)     
26 nov.    10.15  F1  Internos F2    R.H.V. F1  Etten-Leur (Munnikenheide College)     
26 nov.    11.00  E3  R.H.V. E3    O.H.C. 01 E1  Rijen (Tropical)     
26 nov.    11.25  DB1  United Breda DB1    R.H.V. DB1  Breda (Haagse beemden)     
26 nov.    11.45  DA1  de Beuk DA1    R.H.V. DA1  Hoeven (de Parrestee)     
26 nov.    11.55  E2  R.H.V. E2    White Demons E1  Rijen (Tropical)  Tycho Kimenai en Nik Cools   
26 nov.    12.50  E1  R.H.V. E1    Groene Ster E1  Rijen (Tropical)  Thomas Tuytelaars en Brent van Denderen   
26 nov.  691  13.30  DS1  Hellas DS1    R.H.V. DS1  Den Haag (Hellashal)     
26 nov.    13.45  D2  R.H.V. D2    Groene Ster D2  Rijen (Tropical)     
26 nov.    14.30  DC1  R.H.V. DC1    Heerle DC1  Rijen (Tropical)  Fenne Wouters en Nikki Rennen   
26 nov.    9.00  HB1  Avanti HB1    R.H.V. HB1  Drunen (Dillenburcht)     
2 dec.    11.30  DC1  G.H.V. DC1    R.H.V. DC1  Goirle (de Wissel)     
2 dec.  249  19.45  DS1  R.H.V. DS1    PSV Handbal DS2  Rijen (Tropical)     
2 dec.    9.50  E2  Avanti E1    R.H.V. E2  Drunen (Dillenburcht)     
3 dec.    10.00  F1  R.H.V. F1    H.M.C. F2  Rijen (Tropical)     
3 dec.    10.00  D2  H.V.M. D2    R.H.V. D2  Made (Amerhal)     
3 dec.    11.45  DB1  R.H.V. DB1    Witte Ster DB1  Rijen (Tropical)  Marlou Timmermans   
3 dec.    12.45  HB1  R.H.V. HB1    G.H.V. DB1  Rijen (Tropical)  Saskia Ballemans   
3 dec.    13.00  E1  Internos E1    R.H.V. E1  Etten-Leur (Munnikenheide College)     
3 dec.  6744  13.45  DS2  R.H.V. DS2    O.H.C. 01 DS1  Rijen (Tropical)     
3 dec.    14.55  DA1  R.H.V. DA1    Tremeg DA1  Rijen (Tropical)  Mellin Rombouts en Lieke Wouters  Ilja v.d. Avoird 
3 dec.    9.00  E3  Witte Ster E1    R.H.V. E3  Waspik (Waspik)     
9 dec.  1255  20.00  DS1  ROAC DS1    R.H.V. DS1  Rijpwetering (Hertogshal)     
16 dec.  943  19.15  DS1  R.H.V. DS1    SC Twist DS1  Rijen (Tropical)     
17 dec.  3863  13.45  DS2  R.H.V. DS2    Heerle DS3  Rijen (Tropical)     
23 dec.  5822  20.45  DS2  Desk/Camelot DS2    R.H.V. DS2  Kaatsheuvel (de Wetering)     



   |    copyright 2017 Rijense Handbal Vereniging - Alle rechten voorbehouden.   |    Voor Webdesign klik hier   |    contact R.H.V.   |