Programma

Datum-tijd Thuisteam Uitteam Scheidsrechters Accommodatie Plaats
13-04-19
11:00 Avanti (D) F1 RHV F1 Duinzicht/de Schakel DRUNEN
14-04-19
11:00 R.H.V. D1 Elshout D1 Sanne vd Bruggen/Stephi vd Kaa
11:50 RHV D3 H.V.M. D2 Julie Verkade/Milou vd Veeken
12:40 R.H.V. D2 GHV D1 Lotte Peeters/Demi Maas
13.30 R.H.V. DB1 Breda/Orion R DB1 Melin Rombouts/Lieke Wouters
10:00 OHC ’01 E1 RHV E1 Sportpark Contreie OOSTERHOUT NB
10:45 Roef E1 RHV E2 Stokeind (V) MOERGESTEL
13:15 HMC/Mixed Up HA1 RHV HA1 Kloosterweg RAAMSDONKSVEER
13:40 Witte Ster DA1 R.H.V. DA1 De Zeine WAALWIJK
11-05-19
09:00 DOS’80/Olympia’89 D1 R.H.V. D2 ’t Vijfeiken (V) HEESCH
12-05-19
11:00 RHV E2 White Demons E2 Taro Swart/Freek Vermeulen
11:55 RHV E1 HVM E1 Tijn v Lisdonk/Jesper Zijderveld
12:50 RHV HA1 Internos HA1 Jeske Peerden/Janneke Oprins
10:55 HMC DB3 R.H.V. DB1 Amerhal (V) MADE
11:00 OHC ’01 D2 RHV D3 Sportpark Contreie OOSTERHOUT NB
11:50 Blauw Wit (H) D1 R.H.V. D1 De Hambaken ‘S-HERTOGENBOSCH
12:00 HVM F1 RHV F1 Amerhal (V) MADE
18-05-19
15:55 DOS’80/Olympia’89 E1 RHV E2 ’t Vijfeiken (V) HEESCH
19-05-19
10:15 RHV F1 Avanti (D) F4 Zoë vd Dungen/Kim Baeten
11:00 R.H.V. D2 White Demons D2 Hieke Jansen/Simone Laurijsen
11:50 R.H.V. D1 Witte Ster D1 Julie Verkade/Milou vd Veeken
12:40 RHV D3 Witte Ster D2 Aimee vd Bleek/Demi Maas
11:00 Elshout DA1 R.H.V. DA1 Den Donk ELSHOUT
11.50 RHV DS1 Witte Ster DS1 Beachhandball
12.20 Elshout DS2 White Demons DS1 Beachhandball
12.50 Witte Ster DS1 Elshout DS2 Beachhandball
13.20 White Demons DS1 RHV DS1 Beachhandball
13.50 Witte Ster DS1 White Demons DS1 Beachhandball
14.20 RHV DS1 Elshout DS2 Beachhandball
25-05-19
10:00 GHV D2 RHV D3 naast De Wissel (V) GOIRLE
26-05-19
11:00 RHV E1 H.M.C.  E1 Lonneke Welings/Fenne Wouters
11:55 RHV E2 GHV E1 Isabel Seelt/Nikki Rennen
12:50 R.H.V. D1 HVM D1 Annemarie Bal/Jelke Donkers
13:40 R.H.V. DA1 Desk DA1 Natalie Hansort
14:50 RHV HA1 Habo/MHV/Helios HA1 Susan Montfoort
12:15 Taxandria D1 R.H.V. D2 De Leye (V) OISTERWIJK
13:00 Witte Ster DB1 R.H.V. DB1 Waspik (V) WASPIK
01-06-19
09:30 White Demons E1 RHV E2 Rauwbraken BERKEL-ENSCHOT
02-06-19
11:00 R.H.V. D1 HMC D1 Jesper Zijderveld/Nik Cools
11:50 R.H.V. D2 Avanti (D) D2 Yannick Middelkoop/Teun Baeten
12:40 RHV D3 HMC D2 Tijn v Lisdonk/Tycho Kimenai
13:30 RHV HA1 Bedo HA1 Ikina Kessel
10:05 Mixed-Up DA1 R.H.V. DA1 Heesterbosch WAGENBERG
11:00 H.M.C. F1 RHV F1 Kloosterweg RAAMSDONKSVEER
11:45 Tachos E1 RHV E1 De Slagen (V) WAALWIJK
11:00 RHV DS1 White Demons DS1 Beachhandball Oosterhout
12:00 Elshout DS2 RHV DS1 Beachhandball Oosterhout
12:30 Witte Ster DS1 RHV DS1 Beachhandball Oosterhout
15-06-19
10:00 GHV D1 R.H.V. D2 naast De Wissel (V) GOIRLE
11:00 Elshout D1 R.H.V. D1 Den Donk ELSHOUT
16-06-19
11:00 RHV F1 Avanti (D) F1 Ilvy v Loon/Pam Peeters
12:00 RHV E1 OHC ’01 E1 Jade vd Dungen/Pleun v Leijsen
12:55 RHV E2 Roef E1# Milou v Loon/Fenne Wouters
13:50 R.H.V. DA1# Witte Ster DA1 Marlou Timmermans
15:00 RHV HA1  HMC/Mixed Up HA1 Marlou Timmermans
11:55 H.V.M. D2# RHV D3 Amerhal (V) MADE
12.00 Breda/Orion R DB1 R.H.V. DB1 Paradijs (V) BREDA
15:00 White Demons DS1 RHV DS1 Beachhandball HVW De Hoepel Wanroij
16:00 RHV DS1 Elshout DS2 Beachhandball HVW De Hoepel Wanroij
16:30 RHV DS1 Witte Ster DS1 Beachhandball HVW De Hoepel Wanroij
30-06-19
10:30 RHV DS1 White Demons DS1 Beachhandball Berkel Enschot
11:30 Elshout DS2 RHV DS1 Beachhandball Berkel Enschot
12:00 Witte Ster DS1 RHV DS1 Beachhandball Berkel Enschot