Programma

09-10-21
09:45 Bommelerwaard E1 RHV E1# Overkamp, H.D.M. (Heleen)
21:00 Groene Ster DS2 RHV DS1 C (Cor) Kievits
10-10-21
09:00 RHV E2 Dongen E4 Diepstraten, S. (Sita)
10:00 R.H.V. D1# GHV D2 Zijderveld, J. (Jesper) van
10:50 RHV DC1 Heerle DC2 Baeten, T. (Teun)
11:55 RHV DB1 EOC DB1 Kimenai, T. (Tycho)
13:00 RHV HS1 Flyers, the HS2 Rombouts, M. (Mellin)
13:50 HMC DS4 RHV DS2 Nagle, A (Albert)
17-10-21
15:50 H.V.M. E1# RHV E2
10:00 OHC ’01 DC1 RHV DC1
10:15 United Breda F2 RHV F1
10:15 Internos F2 RHV F2
10:30 HMC D2 R.H.V. D1# Exel, I. (Ilse) van
10:55 RHV F1 Internos F2
10:55 RHV F2 Heerle F2
11:35 RHV F2 HMC F1
11:35 Heerle F2 RHV F1
12:20 RHV E1# Elshout E2 Kimenai, L. (Lizanne)
12:55 Desk DB1 RHV DB1 Meulkens, A (Annelien)
13:20 RHV DS2 Elshout DS2 Timmermans, M (Marlou)
16:20 Dongen HS2 RHV HS1 Vromans, J. (Jelle)
24-10-21
09:00 Elshout E2 RHV E2
30-10-21
09:30 GHV E2 RHV E1#
19:00 De Beuk DS1 RHV DS1 Internos 3 (Internos) Scheidsrechter
31-10-21
09:00 RHV E2 Desk E1 Verweij, L. (Lisa)
10:00 R.H.V. D1# Desk D1# Dungen, J. (Jade) van den
10:50 RHV DC1 HMC DC3 Middelkoop, Y (Yannick) van
11:55 RHV DB1 Novitas DB1 Lisdonk, T. (Tijn) van
13:00 RHV HS1 White Demons HS2 Oprins, J. (Janneke)
06-11-21
10:40 Avanti (D) D3 R.H.V. D1#
07-11-21
09:30 RHV F1 RHV F2
10:10 RHV F1 HMC F1
10:10 RHV F2 Tachos F1
10:30 United Breda F2 RHV F2
10:50 Tachos F1 RHV F1
10:55 Dongen E3# RHV E1# Gils, E (Eve) van
11:15 Roef E1 RHV E2 Hekker, M (Maureen)
11:30 HC Zeeland DS2 RHV DS2
12:25 Avanti (D) HS2 RHV HS1
12:30 Internos DC1# RHV DC1 Benthem, K (Kimberly) van
13:40 Mixed-Up DB1# RHV DB1
13:40 HC Zeeland DS1 RHV DS1
10-11-21
20:00 GHV HS3 RHV HS1 Gils, K (Koert) van
14-11-21
09:00 RHV E2 Tachos E2 Janssen, L. (Lian)
10:00 RHV E1# Dongen E4 Broers, L. (Lara)
10:45 handbalshop.nl/Witte Ster DC1# RHV DC1
11:00 R.H.V. D1# O.H.C. ’01 D1# Seelt, I. (Isabel)
11:50 RHV DB1 Heerle DB1 Verweij, L. (Lisa)
13:00 RHV HS1 Mixed-Up HS1 Avoird, I (Ilja) van der
14:15 RHV DS1 Internos DS3
15:35 RHV DS2 Blauw Wit (H) DS1 Kamp, K (Kiki)
21-11-21
09:30 RHV F1 United Breda F2
09:50 RHV F2 Internos F2
10:10 Internos F2 RHV F1
10:30 Heerle F2 RHV F2
10:50 RHV F1 RHV F2
11:10 RHV F1 Heerle F2
11:20 United Breda DB2 RHV DB1
11:30 H.V.M. E1# RHV E1# Bragt, A. (Amelie) van
11:45 R.H.V. D1# Tachos D2 Zijderveld, J. (Jesper) van
12:35 RHV HS1 HMC HS1 Hansort, N. (Natalie)
12:55 Dongen DS3 RHV DS2 Leeuw, K. (Kars) de
13:50 RHV DC1 Elshout DC2 Oprins, J. (Janneke)
14:50 RHV E2 GHV E2 Veroude, G. (Gijs)
28-11-21
09:45 HMC E3 RHV E2
10:00 RHV E1# Desk E1 Sparidans, A. (Amber)
10:30 Taxandria D2 R.H.V. D1#
11:10 RHV DC1 HVM DC1 Baeten, T. (Teun)
12:15 RHV DB1 GHV DB1# Bal, A. (Annemarie)
13:25 RHV DS1 Witte Ster DS1
14:20 Taxandria HS2 RHV HS1
04-12-21
12:30 RHV E2 Bommelerwaard E1 Loon, M. (Milou) van
05-12-21
09:20 Roef E1 RHV E1# Hekker, M (Maureen)
10:00 R.H.V. D1# Blauw Wit (H) D2 Vermeulen, F. (Freek)
10:50 RHV HS1 Witte Ster HS3
10:55 Heerle DC2 RHV DC1
11:00 EOC DB1 RHV DB1
11:40 HMC DS3 RHV DS1
12:55 Heerle DS2 RHV DS2
11-12-21
21:15 Oktopus HS2 RHV HS1
12-12-21
10:00 RHV DC1 OHC ’01 DC1 Seelt, K (Katinka)
11:05 RHV E1# Tachos E2 Venrooij, M.J. (Marit) van
12:10 RHV DS1 Mixed-Up DS1
13:25 RHV DB1 Desk DB1 Peeters, P. (Pam)
14:30 RHV DS2 Breda/Orion R DS3 Hazebroek, E (Evi)
19-12-21
09:00 RHV E2 RHV E1# Cools, N. (Nik)
09:30 RHV F1 RHV F2
10:00 R.H.V. D1# Dynamico D2 Kimenai, T. (Tycho)
10:10 RHV F1 HMC F1
10:10 RHV F2 Tachos F1
10:30 United Breda F2 RHV F2
10:50 Tachos F1 RHV F1
10:50 RHV HS1 Breda/Orion R HS2 Dommelen, D (Denise) van
11:55 HMC DC3 RHV DC1
12:20 GHV DS2 RHV DS2
12:40 Tachos DS3 RHV DS1
12:40 Novitas DB1 RHV DB1